Atatürk Üniversitesi'nin acı günü     

Atatürk Üniversitesi Araştırma hastanesinde genel cerrahi servisinde görevli olan doktor intihar etti.

  • 771
  • 10 Eylül 2019 21:48
  • A
  • A

Atatürk Üniversitesi Araştırma hastanesinde genel cerrahi servisinde görevli olan doktor intihar etti. ile ilgili görsel sonucu

 Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Genel cerrahi servisinde görevli Erdem Bakırlı intihar etti.                                    Olayla ilgili olarak yazılı olarak basın açıklamasında bulunan yetkililer.                           
Üniversitemiz Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Servisi hekimlerinden Araştırma Görevlisi Dr. Emre BAKIRLI’nın (1989, Konya Doğumlu) bu gece saatlerinde yüksek dozda ilaç almak suretiyle intihar ettiği savcılık tarafından yapılan ilk incelemeler neticesinde tespit edilmiş, kesin sonucun yapılan otopsinin ardından açıklanacağı bildirilmiştir.
Bu gece saatlerinde Atatürk Üniversitesi Araştırma hastanesi genel cerrahi servisinde nöbetçi olan Kıdemli Arş. Gör. Dr. Emre BAKIRLI sabah saatlerinde nöbetçi hekim odasında çalışanlar tarafından ölü olarak bulunmuştur. Yapılan incelemeler sonucunda şahsın üzerinden bir intihar notu çıktığı bilgisi savcılık tarafından paylaşılmıştır.
Atatürk Üniversitesi ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve çalışma arkadaşlarına baş sağlığı dileriz

 

  • MD Fotoğrafçılık