• naim karataş

Başkan Yaşar Hizmete doymuyor

Çat İlçe Belediyesi tarafından projelendirilen Kadın Dinlenme Evi törenle hizmete açıldı.

  • 630
  • 21 Kasım 2019 22:03
  • A
  • A

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar

Kadın Dinleme Evi’nin büyük bir ihtiyacı gidereceğini belirten Başkan Yaşar, bir bölümünde, kadınların çocuklarını uyutabilecekleri, emzirebilecekleri ve dinlenebileceği bölümlerinin bulunduğunu söyledi.

 

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Hayati Yazıcı, AK Parti MKYK üyesi ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

 

Kadın Dinlenme Evi açılışında konuşan Çat Belediye Başkan Melik Yaşar, “Bizim üzerimizde büyük emekleri bulunan kadınlarımızın haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Bundan sonra belediye olarak yapacağımız sosyal projelerimizde kadınlarımıza daha güzel hizmetleri sunmayı arzu ediyoruz.” dedi.

 

Açılışta konuşan Başkan Sekmen, “Şehrimiz her geçen gün gelişiyor ve güzelleşiyor. İnsanımıza ne kadar hizmet edebilirsek, ne kadar gönül alabilirsek o kadar mutlu oluruz. Taşra ilçelerimizden şehre gelen kadınlarımız kalacak yer sıkıntısı çekiyor. Belediyelerimiz bu tip evleri açmasıyla birlikte kadınlarımız dönüş saatine kadar oturabilecekleri mekanlar oluşturuyor. Çat ilçemiz hizmetlerle her geçen gün gelişiyor. İnşallah yakın bir zamanda doğalgaz da götüreceğiz” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından protokol açılışı kadınlarla birlikte yaptı.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık ve açık hava

  • Liman balık
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
  • Ahmet 22 Kasım 2019 11:38

    ALLAH’INA Kurban sayın başkanım çat seninle gerçek hizmet görüyor herkes konuşur Melik YAŞAR Başkan yapar