Bir alkışta düzgün markete

Demek ki ne imiş, her şey helal süt ile ilgili imiş. Eğer mayanız temiz ve sütünüz helal ise, helal olsun sana. Parenkendeciler Fedarasyon Başkanından  bahsedeceğim bu gün. Bu ne vakarlık? Bu ne adam gibi adamlık? Bu ne görev aşkı? Hele hele ilk virüs  vakası görülürken kelimeler boğazında düğümlenerek açıklama yapıyor. Halkımızın panik olmaması stok yapmaması konusunda  her şeyi anlatıyor. Kendi vatandaşını kendine emanet görerek sahiplenme duygusu öyle kelimeler ile izah edilecek gibi hiç değil. Bir çok insanlıktan nasibini almayanlar bunu anlayamazlar. Bu duygu ancak bu duyguları gözleri kan çanağına dönünceye kadar önce vatanını düşünen bir görev adamı duruşu herkesin anlamasını da beklemeyin sakın. Bu duruş, bu vakar, bu adamlık ancak yaptığı görevi yalnız Allah rızası için yapanlara nasip olur.

İlk günden itibaren bu acımasız süreci en iyi şekilde yürüten Perder'e ülke genelinde sahip çıkılırken yine her zaman ki gibi sadece muhalif olmak için çıkan cılız sese de kulak asmayın sakın. Onlar her zaman ki gibi her şeye karşı çıkma hastalığının yanında bir de hasetlik ve sera nöbeti ile karşı karşıya kalmış azınlıklardır. Sosyal medya maymunları Başkan Ömer Düzgün'ün ve ekibinin bu başarısından sadece deliye dönmüş şizofreniye yakalanmış insan bile diyemeyeceğim yaratıklardır. Bu maymunların sosyal medyadaki yazışmaları ve yok efendim zam yapmışlar  vs gibi serzenişlerinin tek bir sebebi var. O da Ömer Düzgün ve ekibini başarısız göstermek. Başarsız gösterelim ki def çalalım ve göbek atalım. Başkanı ne kadar fazla kötülersek  Perder ve yerel esnafımız yıpranacak ve Ömer Düzgün gidecek. Onların dertleri korona değil . Sadece yerel esnafı yıpratmak.Sizi gidi çakmalar sizi. Biz sizi çok iyi takip ediyoruz çok. Susuyorsak edebimizden susuyoruz. Sizin kimler ile kucak kucağa olduğunuzu bilmiyor muyuz zannediyorsunuz. Her şeyin bir zamanı var. Zamanı ve zemini gelince tek tek hepinizi ifşa etmek de boynumun borcu olsun.

Konumuza dönelim. Helal süt emmiş Sayın Başkanım biz sizden ve  yerel esnafımızdan razıyız. Neden yazıma helal süt emmiş başlığı ile başladım biliyor musunuz? Bu memleket içinden öyle helal süt emmemişler çıktı ki, onlara her şey haram olsun. BUNLARIN KİMLER OLDUĞUNU BİLİYORSUNUZ.

  • Liman balık