Celalattin Güvenç iddialara yanıt verdi

Milletvekili vekili Celalattin Güvenç FETÖ'cü olduğuna dair iddilara yanıt verdi

  • 756
  • 04 Ekim 2019 19:53
  • A
  • A

Celalettin Güvenç iddialara yanıt verdi ile ilgili görsel sonucu

[19:17, 04.10.2019] Hakan Gazete: TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalattin Güvenç, FETÖ'cü iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalattin Güvenç, FETÖ'cü iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi.

Bu tür iddiaların bazı tetikçiler aracılığıyla servis edildiğini söyledi.

İşte Güvenç'in sosyal medyadan yaptığı açıklama

1-Degerli hemşehrilerim;Kahraman Şehrimizdeki tetikçi Şanlıurfadaki malum bazı tetikçilerin servisi ile fetöcü oldugumu yazmış.


2- Reklamı olmasın diye buraya almadım.Evet tekrar ediyorum hodri meydan:İddiaların hepsi soruşturuldu hemde yargıtay başsavcılıgı nezdin de.Benim haberim olmadan takipsizlik kararı verdiler...

3- Sizlerdeki bu kuyruk acısı neden...Kim ya da kimler adına bu kadar Celalettin Güvençle ugraşıyorsunuz...

4- Hırsızlıkları ugursuzlukları neden yazamıyorsunuz...Halkta karşılıgı olmayan bitmiş tükenmiş sözüm ona insanları tekrar ayaga kaldıracagınızımı düşünüyorsunuz...

5- Zavallı tetikçilerle işim yok..Perde arkasındaki alçak ruhlular da şunu bilsinlerki: Sizin sorununuz bizzat kendi karakteriniz..

6- Bilinki bu milletten daha çok Celalettin Güvençler çıkar.


7- Degerli kardeşlerimiu şu iki anektodı da sizlerle paylaşarak bitireyim.Şanlıurfada dönemin güçlülerinden biri bana seni 'bunlarla' uzlaştırım Türkiye çapında piarını yaparız dedi.

8- Hayır dedim.Gene o dönem Ak parti genel sekreteri olan Abdulhamit Gül biraz bunlarla uzlaşssan dedi.Ben de bu işlerin devlete maliyeti var yapamam Dedim.Konuştuk haklısın dedi...

9- onun için tetikçilerinizle üstüme gelmeyin.Yanlışlarınızı düşünün...Sorununuz ben degilim çukur karakterinizdir onun üzerinde çalışın...

Degerli dostlar bazı art niyetliler twetim üzerine;Sn Abdulhamit Güle fetöcülerlemi anlaş dedi şeklinde sataşmışlar.Bu ve benzeri çamurlar sn bkna yapışmaz.

Sn bakanla görüşmede asla fetö konusu geçmedi.Söyledigi çok şikayet geliyor sen belediye bşknısın bir orta yol uzlaşma buldan dedi.Bunun zor oldugunu söylediğimde haklısın dedi..
Sn Abdulhamit Gülün fetöyle de hırsız ugruzlarla işinin olmadıgını herkes bilir

Hakan Dikmen

  • MD Fotoğrafçılık
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.