DARÜL ŞEYTAN AMERİSRAİL

Ortadoğu projesi ile bölgeyi istikrarsızlaştırıp, sömürülme kıvamına getiren İsrail eşgüdümlü Amerika’nın Suriye’den çekilme kararına ihtiyatlı yaklaşmak lazım.!

  • 1725
  • 23 Aralık 2018 19:48
  • A
  • A

Ortadoğu projesi ile bölgeyi istikrarsızlaştırıp, sömürülme kıvamına getiren İsrail eşgüdümlü Amerika’nın Suriye’den çekilme kararına ihtiyatlı yaklaşmak lazım.!

Unutmayınız ki Deaş, pkk, ypg ve pyd gibi bölgesel terör unsurlarını süspanse edip

Bölgeyi ve Türkiye’yi istikrarsızlaştırma ve bölme emelleri onlar için nihayi bir hedef olup siyasi , demografik ve ekonomik müdahalere ötelenmiştir.

Türk milleti olarak Irakın ve Suriye’nin kuzeyine ve Fırat’ın doğusuna yapacağımız operasyonlar; kendi irademiz ile olmalıdır.!

Çünkü Türk’ün iradesinde asimile etmek, emperyal sömürüye tabi kılmak, katliam yapmak,zulüm, kan, gözyaşı, adaletsizlik yoktur.

Amerika’nın taşeronu , bölgesel güvenliği sağlayacak jandarma misyonu ve görevi asla olmamalıdır.!

Siyasi, askeri ve demografik açıdan Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyinde Siyonizmin nihayi hedefi büyük İsrail ideali için kurulmasına zemini hazır olan kukla Kürdistan’ın kurulmasına asla müsade edilmemelidir

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa ve belirleme ülküsü ile zahmeti ve külfeti bize nimeti Amerika’ya , İsrail’e , Rusya’ya , Esede, Barzani’ye Peşmerge’ye , YPG ve PYD ye olmamalı

Deaş bahanesi ile Askeri müdahale ayağını tamamlayıp , kukla siyonist Kürdistan için demografik, siyasi ve ekonomik zeminini hazırlayan , bölgede ki halkların kendi kaderini tayin etmesine yönelik bir geri çekilişİ vazgeçme olarak algılamamalı bu kandırmacaya aldanılmamalıdır.!

Aslında bölgede bozulan demografi ile , ırk, mezheb ve din savaşlarının başlamasına davetiye çıkarmaktır.!

Türkiye öncülüğünde Birleşmiş milletler ve Nato bölgede insiyatifi ele alıp süratle Suriye’nin ve Irak’ın tarihsel nüfus ve inanç ağırlık ve gerçekleri dikkate alınarak toprak bütünlüğünün ve devlet birliğinin sağlaması tek çözüm olup

Bunun aksi durumu ; Siyonizmin eşgüdümlü şeytani versiyonu Amerika’ya karşı mütabakat ve diplomatik zafer edaları ile bölgede tek başına insiyatif almak Büyük şeytan İsrail’in emeklerine dolaylı hizmet etmekten öteye geçmeyecektir.!

Ve belkide dünyanın sonunu hazırlayacak bu kritik dönemeçte büyük şeytan İsrail’in büyük olma oyununa payende olarak hem dünyevi hemde uhrevi hayatta şeytanla haşrolmaya sebep olacaktır.!

Sebep olanlardan ve sebep olmaktan Allah’a sığınırız.!Görüntünün olası içeriÄŸi: 1 kiÅŸi, takım elbise

selam saygı dua

Ahmet Gökhan Yazıcı

MHP MYK ÜYESİ