DEVA Partisi Erzurum İl Teşkilatının 40 kişilik il yönetim kurulu listesi belli oldu.
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar 52 il ve 207 ilçede resmî teşkilatlanma sürecini tamamlayan DEVA Partisi, 75 il ve 332 ilçede de kurucu kadrolarını yetkilendirdi.
Erzurum'da da teşkilatlandırma çalışmalarını aralıksız sürdüren Vahit Bingöl Başkanlığındaki DEVA Partisi'nde 40 kişilik il yönetim kurulu listesi belirlendi.
Diğer yandan, partinin 40 kişilik yönetim kurulunda aralarında Avukat,Mühendis,Esnaf, Müteahhit,Emekli Öğretmen,Eczacı,Yazar gibi toplumun tüm katmanlarından gelen kişiler bulunuyor.
İşte DEVA Partisi Erzurum İl Başkanlığı Yönetim Kurulu listesi
İSİM-SOYİSİM | DEVA PARTİSİ İL TEŞKİLATI GÖREVİ | MESLEK |
1. A. Vahit BİNGÖL | DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı | İş İnsanı |
2. M. Latif MASKAN | İl Seçim İşleri Başkanlığı | İş İnsanı-Ziraat Odaları Başkanı |
3. Emre OKUMUŞ | İl Teşkilat İşleri Başkanlığı | Ekonomist-İş İnsanı |
4. Celal ZUNGULDAK | İl Hukuk ve Adalet İşleri Başkanlığı | Avukat |
5. M. Emin KIRICI | İl Sekreteri | Avukat |
6. Ayşe SAĞLAM YÜKSEL | İl Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanlığı | Özel Sektörden Emekli |
7. İkram HOŞ | İl Sektörel Gelişmeleri İzleme Başkanlığı | İş İnsanı Tekstil ve Kuru Gıda İşletmeciliği |
8. Oktay BÖLÜK | İl Dış İlişkiler Başkanlığı | İş İnsanı- Mesleki Yeterlilik Eğitim İşletmecilikleri |
9. O. Oğuzhan TOPAL | İl Gençlik Çalışmaları Başkanlığı | İş İnsanı- Kuyum ve Mücevher İşleri |
10. Adem KAYA | İl Yerel Yönetimler ve Şehircilik İşleri Başkanlığı | Avukat |
11. Şeref TURAN | İl Sosyal İşler Başkanlığı | Emekli Eğitimci |
12. Osman AYDIN | İl Bilgi ve İletişim Sistemleri Başkanlığı | Avukat |
13. Bülent TETİK | İl İdari ve Mali İşler Başkanlığı | Emekli Banka Müdürü |
14. A. Serhan AKBULUT | İl İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanlığı | Avukat |
15. İsmail Hakkı AYDAR | İl Kültür ve Sanat Çalışmaları Başkanlığı | Emekli Albay |
16. Serkan TANAS | İl Dijital Dönüşüm ve Teknoloji İzleme Başkanlığı | Avukat |
17. Mehmet Cem KUŞOĞLU | İl Sağlık İşleri Başkanlığı | Eczacı |
18. Müslüm ÇAĞLAR | İl Eğitim İşleri Başkanlığı | Emekli Öğretmen |
19. M. Eren SAMİ | İl Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanlığı | Yazılımcı- İş İnsanı |
20. Pınar ÇAMLIÖZ | İl Kadın Çalışmaları Başkanlığı | Emekli Öğretmen |
21. Dilruba TURAN | İl Yönetim Kurulu Üyesi | Mali Müşavir |
22. Büşra SEMERDÖKEN | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İnşaat Teknikeri |
23. Memduh TOZOĞLU | İl Yönetim Kurulu Üyesi | Emekli Üniversite Genel Sekreteri |
24. Ahmet KARA | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İş İnsanı |
25. Mehmet ÖZBEYLİ | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İş İnsanı |
26. Recep KABAY | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İş İnsanı - Müteahhit |
27. Selami ERGÜN | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İş İnsanı - Otel İşletmecisi |
28. Ahmet Emin İSPİRLİ | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İş İnsanı - Siyaset Bilimci |
29. Yener ALTUN | İl Yönetim Kurulu Üyesi | İş İnsanı - İnşaat Mühendisi |
30. Nizamettin KORUCU | İl Yönetim Kurulu Üyesi | Şair – Yazar |
İL UYUŞMAZLIK KURULU |
||
31. Emin AĞSÖZ | İl Uyuşmazlık Kurulu Başkanı | Avukat |
32. Nejat KAPTAN | İl Uyuşmazlık Kurulu | İş İnsanı- Turizm İşletmeciliği |
33. Osman KARBUĞA | İl Uyuşmazlık Kurulu | İş İnsanı- Halı ve Kilim İmalatları |
34. Lütfettin SEMERDÖKEN | İl Uyuşmazlık Kurulu | İş İnsanı – GÜRSAN Isı Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı |
35. Tugay ÇAKIR | İl Uyuşmazlık Kurulu | Özel Sektörde Yönetici |
İL DİSİPLİN KURULU |
||
36. Yusuf ÇAKAL | İl Disiplin Kurulu Başkanı | Avukat |
37. Hüseyin GÜRSOY | İl Disiplin Kurulu | Emekli Devlet Memuru |
38. Mehmet İLEN | İl Disiplin Kurulu | Emekli Devlet Memuru |
39. Yunus ASLAN | İl Disiplin Kurulu | Harita Mühendisi |
40. Mürsel POLAT | İl Disiplin Kurulu | İş İnsanı - Maden İşletmeciliği |