Görevde yükselme sınavı ertelendi!

Görevde Yükselme Sınavı 2020 ne zaman? Soruları merak edilip, araştırılıyordu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı resmi internet adresi üzerinde Görevde yükselme sınavı için yeni bir duyuru yayımladı. Çevre Bakanlığı deprem nedeni ile görevde yükselme sınavını

  • 217
  • 28 Ocak 2020 20:56
  • A
  • A

Görevde yükselme sınavı ertelendi! ile ilgili görsel sonucu"

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (ÇSB) geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruda Görevde yükselme sınavı yapacağını belirtmişti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yeni bir duyuru yayımladı ve 24 Ocak 2020 tarihinde Elâzığ’da Meydana gelen deprem sebebi ile sınavın iptal edildiğini belirtti.

SINAV İPTAL EDİLDİ!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevde yükselme sınavı hakkında yayımladığı duyuruda şu açıklamalarda bulundu.

24/01/2020 tarihinde meydana gelen ve merkez üssü Elazığ ili Sivrice ilçesi olan deprem felaketi nedeniyle, hasar tespiti ve diğer çalışmalar ile ilgili olarak bir kısım Bakanlığımız personelinin Elazığ ve Malatya illerinde görevde bulunmaları sebebiyle, 22/02/2020 tarihinde yapılacak görevde yükselme sınavı ileri bir tarihe ertelenmiştir.

GÖREV YÜKSELTME SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

22 Şubat 2020 yapılacak olan görevde yükselme sınavı ileri bir tarihe ertelendi. Kesin bir tarih ise bakanlık henüz verilmedi.

  • MD Fotoğrafçılık
Etiketler : gys iptal